1 března, 2021 Od golftimecz Off

Tamponový potisk

Tamponový potisk je jedna z nejpoužívanějších technik ke značení předmětů. Nabízíme možnost potisku až čtyřmi přímými barvami (používáme vzorník Pantone+). Naše stroje nabízejí uzpůsobení i pro předměty větších rozměrů a neomezujeme se tedy jen na drobné předměty typu míčů, týček, zapalovačů a propisek.
Hlavní oblastí využití je v našem případě potisk golfových míčků, jehož zvládnutí patří k nejsložitějším výzvám v oblasti potisků. Je totiž potřeba překonat členitost míčků (dimply), pracovat s kulatým předmětem potisknutým různými potisky přímo od výrobce, zároveň zachovat správné barvy loga pro různé značky míčků, které se mnohdy liší v materiálech i barevnosti. Největším z problémů u potisku míčků je výběr a míchání barev, které na míčku vydrží co nejdéle i v tak náročných podmínkách, jako je reálná hra na golfovém hřišti, kdy míček dostává zásahy golfovou holí, naráží do kamenů a hraje se i z písku.

Rychlost – zakázky jsme schopni realizovat ve velmi krátkém čase, vyzkoušejte nás.

Výběr značek – dodáváme míče všech světových golfových značek: Titleist, Callaway, Srixon, Bridgestone, TaylorMade, Wilson, Pinnacle atd.