O společnosti Golf Time

Přes dvacet let zkušeností, desetitisíce realizovaných potisků

Jsme společnost specializovaná od roku 1999 na autorizovaný dovoz golfových míčků a golfového vybavení do ČR. Disponujeme vlastní technologií pro potisk golfových míčků v té nejvyšší kvalitě (2x čtyřbarevný tampónový potisk, 1x digitální UV tisk). Přesnou proceduru tampónového potisku golfových míčků odzkoušenými barvami považujeme za nejlepší v ČR. Zároveň dokážeme Vaše objednávky včetně potisku expedovat v nejrychlejším čase na našem trhu.

Na obrázku níže vidíte jen malou ukázku golfových míčků, které jsme pro naše zákazníky v minulosti tiskli nebo pravidelně tiskneme.

Během doby nám prošly sklady statisíce míčků, ze kterých byla významná část využita zákazníky k reklamním potiskům nebo jako dárkové předměty s rozmanitými potisky. Nezáleží na tom, kolik míčků nebo jak složitý je Váš požadavek, GOLF TIME se vždy pokusí vyhovět. Pokud budete mít zájem o golfový míč s vlastním potiskem, využijte naši speciální aplikaci pro vytváření potisků přes internet nebo se nám ozvěte přes některý z našich kontaktů. UV potisk míčů lze zhotovit i na počkání!

Zakázky s firemními logy pro tampónový stroj dokážeme udělat i v řádu jednotek dnů. Neváhejte nám poslat zprávu na kontaktní email nebo si vytvořit poptávku přes náš eshop.

Dále v našich dílnách najdete stroje na vyšívání (ručníky, čepice), sublimační lis (deštníky, textil), laserové gravírování (skleněné trofeje a plastové štítky, medaile z překližky) i řezačku na samolepky (markovátka, vypichovátka).