Přejít na obsah stránky | Klávesové zkratky | Hlavní strana | Mapa stránek | Vyhledávání | Přejít na hlavní navigační menu

Žádná poptávka

Tamponový potisk

Tamponový potisk je jedna z nejpoužívanějších technik ke značení předmětů. Nabízíme možnost potisku až čtyřmi barvami. Naše stroje nabízejí uzpůsobení i pro předměty větších rozměrů a neomezujeme se tedy jen na drobné předměty typu zapalovačů a propisek.
Hlavní oblastí využití je v našem případě potisk golfových míčků, jehož zvládnutí patří k nejsložitějším výzvám v oblasti potisků. Je totiž potřeba překonat členitost míčků (dimply), pracovat s kulatým předmětem a zároveň zachovat správné barvy loga pro různé značky míčků, které se mnohdy liší v materiálnech i barevnosti. Největším z problémů u potisku míčků je výběr a míchání barev, která na míčku vydrží co nejdéle i v tak náročných podmínkách jako je reálná hra na golfovém hřišti, kdy míček dostává zásahy golfovou holí, naráží do kamenů a hraje se i z písku. Tiskneme motivy do rozměrů 190 x 90 mm.

Rychlost – zakázky jsme schopni realizovat ve velmi krátkém čase, vyzkoušejte nás.

Potisk pro průmysl – nabízíme potisk různých součástek, tlačítek nebo komponentů k Vašim výrobkům.

Využití – potisk všech typů materiálů na povrch, nejběžnější využití – propisky, zapalovače, golfové míčky, klávesnice, klíčenky, žetony, menší potisky na hrnky, sklenice atd.