Přejít na obsah stránky | Klávesové zkratky | Hlavní strana | Mapa stránek | Vyhledávání | Přejít na hlavní navigační menu

Žádná poptávka

Digitální UV tisk

DIGITÁLNÍ UV TISK PŘEDMĚTŮ

Jako další způsob potisku využíváme digitální UV tiskárnu pro potisk různých menších předmětů. Ta dokáže předměty potisknout jakoukoli fotografií nebo obrázkem a to v plných barvách. Lze dokonce překonávat i menší nerovnosti a zaoblení předmětu, což je typické např. právě pro golfové míčky. Tiskárna ovšem umí na rovné plochy předmětů tisknout obrázky s vysokým rozlišením až do velikosti 305 x 280 mm.

Potisk touto technologií je odolný ihned po vytvoření, neboť je na konci procesu vytvrzen UV světlem. Omezením je rozměr předmětu (respektive tisknutelná plocha).

Hlavním využitím UV tiskárny je v našem případě znovu potisk golfových a minigolfových míčů - TISKNEME I NA POČKÁNÍ!  Využíváme ho ale i na potisk hokejových puků, vánoční ozdob, papírových pivních tácků, plastových krabiček, plexiskla, pingpongových míčků atd.

U silně mechanicky namáhaných předmětů, jako jsou golfové míče, nemůžeme zaručit tak vysokou odolnost, jako u tampónového tisku. Navíc každý typ míče může mít od výrobce jinou vrstvu laku, proto se odolnost velice liší i mezi značkami a jednotlivými typy.