Přejít na obsah stránky | Klávesové zkratky | Hlavní strana | Mapa stránek | Vyhledávání | Přejít na hlavní navigační menu

Žádná poptávka

Driving Range - míčky

Obvykle máme po celou sezónu skladem:

1-vrstvé bílé míčky (s červeným nebo černým pruhem)
2-vrstvé bílé míčky (s červenými nebo černými pruhy)
Floater - plovoucí range míček
2-vrstvé bílé míčky Top-Flite Super Range
3-vrstvé bílé míčky Top-Flite Tour Range  

GOLF TIME Vám nabízí také kompletní servis v oblasti drivingových míčků. Máme vždy dostatečné skladové zásoby jednovrstvých bílých a dvouvrstvých bílých Driving Range míčků. Nově nabízíme také dvouvrstvé bílé Top-Flite Super Range a třívrstvé bílé Top-Flite Tour Range.

Všechny tyto míčky pro Vás také rádi potiskneme logem Vašeho klubu nebo organizace.

Cvičné (drivingové) míče jsou určeny výhradně k tréninku úderů na cvičné louce, driving range. Pravidla nedovolují je používat kdekoliv mimo driving range. Proto se obvykle prodávají pouze velkoobchodně hřištím, klubům a tréninkovým střediskům. Nicméně na našem internetovém obchodě si je můžete nakoupit pro tréninkové potřeby i v malých množstvích například na Vaši zahradu.

Cvičné míčky jsou vždy výrazně označeny jedním (jednoduché 1-vrstvé míče), dvěma (2-vrstvé míče) nebo třemi (3-vrstvé míče) výraznými pruhy. Všechny námi dodávané drivingové míče jsou kvalitní, mimořádně odolné a proto také velmi žádané.

Pro konkrétní nabídku a ceny nás kontaktujte na golftime@golftime.cz nebo na tel. 603 285 519.